bastar
11 بهمن 1401 - 18:14

دشمن بسته به شرایط، تاکتیک‌های خود را تغییر می‌دهد/ موجب بدبینی مردم نشویم

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان با بیان اینکه دشمن به هیچ وجه بنا ندارد که کوتاه بیاید و بسته به شرایط، تاکتیک‌های خود را تغییر می‌دهد، گفت: در قبال مردم وظیفه سنگینی داریم و حواسمان باشد موجب بدبینی مردم نشویم و مسائل به درستی و روشنی آگاه سازی شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان؛ ابوالفضل رفیعی، معاون سیاسی‌ امنیتی استاندار زنجان در جلسه شورای اداری شهرستان زنجان با اشاره به اینکه  2 هزار و ۳۰ شهید تقدیم نظام شده است، اظهار کرد: از این تعداد حدود ۱۸ شهید ترور، ۷۰ هزار شهید انقلاب و الباقی هم شهدای جنگ تحمیلی هستند.

 معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان با اشاره به وصیت‌نامه‌های شهدا تصریح کرد: به طور میانگین در هر وصیت نامه شهدا سه‌ بار پیروی از ولایت فقیه و پشتیبانی از نظام را تاکید کرده‌اند. 

رفیعی با بیان اینکه انتقال مفاهیم و ارزش‌های انقلاب اسلامی باید به نسل جوان تبیین شود، افزود: وقتی تاریخ انقلاب را مرور می‌کنیم، می‌بینیم آن عزت و استقلالی که انقلاب به بار آورد چقدر ارزشمند است‌‌. 

معاون استاندار زنجان در ادامه به مفهوم آزادی در آموزه‌های دینی و نقش‌ آن در انقلاب اشاره کرد و بیان داشت: این واژه‌ که جزو شعارهای اغتشاشگران بود، مفهومی جزء بردگی ندارد و نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه این ‌گونه مسایل باید به درستی تبیین شود، گفت: نگاه به عدالت محوری که جزء دستاوردهای انقلاب اسلامی است در قالب خدمات به مردم نشان‌ داده شود. 

معاون استاندار زنجان با بیان اینکه در سایه خودباوری، شکوفایی ذهن‌ و استعدادها به مفهوم آزادی واقعی رسیده‌ایم، تصریح کرد: مردم همواره پای نظام و رهبری و انقلاب بوده‌اند.

رفیعی با اشاره به اینکه آموزه‌های دینی اسلامی مبدا آرمان و حرکت اصلی ما در انقلاب بود‌‌، خاطر نشان کرد: هر چه قدر این انقلاب قدرت بگیرد، تلاش دشمن برای جلوگیری این قدرت و اقتدار آن بیشتر خواهد شد.  

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان با اشاره به جریانات اخیر در کشور گفت: دشمن از انتخابات سال گذشته برنامه‌ریزی کرده بود و با سیاه نمایی‌هایی که با استفاده از ابراز رسانه کرد این‌ گونه القا می‌کردند که مسبب همه مشکلات نظام است.  

وی با بیان اینکه دشمن به هیچ وجه بنا ندارد کوتاه بیاید و بسته به شرایط، تاکتیک‌های خود را تغییر می‌دهد، ادامه داد: دشمنان با ایجاد بی‌ثباتی و نا آرامی به دنبال فروپاشی بودند که با آگاهی مردم شکست خوردند. 

رفیعی با اشاره به اهمیت تببین مسائل موجود کشور ابراز کرد: با وجود تمام فشارها و تحریم‌ها در مسیر خوبی قرار داریم و اقدامات خوبی انجام شده است. 

وی با اشاره به اینکه  وظیفه سنگینی در قبال مردم داریم، ادامه داد: حواسمان باشد موجب بدبینی مردم نشویم، مسائل به درستی و روشنی آگاه سازی شود و در حوزه خدمات رسانی در پیش برد امور از خود مردم کمک بگیریم.
پایان پیام/۷۳۰۲۱

منبع: فارس
شناسه خبر: 1010863